Türkçe English

İşinin uzmanını mı arıyorsunuz? Aradığınız adayın hem konusunda yetkinlik ve hemde kuruma kişilik olarak uygunluğunu değerlendirebilecek, açık pozisyonu en kısa sürede uygun ve doğru adayla doldurabilecek iş ortağımız olarak değerlendirdiğimiz Fortune Danışmanlık, kuruluşumuzdan bu yana çalıştığımız,konusundaki lider kuruluşlar arasındadır.

Yer aldığımız sektör insan kaynağı ve personel yönetimi ile teknolojinin en uyumlu ortamda çalıştırılması temasına dayalıdır. Dolayısıyla doğru eleman seçimi ve yerleştirilmesi kurumumuz için vazgeçilmez öneme haizdir. Bu yetkinliği ile Fortune, kurum olarak, kişiliği ve işine gösterdiği özen ile Sayın Ayşen Arıduru açıkçası vazgeçilmez partnerimizdir. Gösterdiği işbirlikçi ve olumlu tavırları için Ayşen Hanım nezdinde tüm kurum çalışanlarına teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz..

Aydın Demiriz
CMC İletişim IT Manager
www.cmcturkey.com

 

Fortune ile kuruluşunun üzerinden henüz 1 yıl geçmişken tanıştım ve geçen süre içinde gelişimini ve profesyonel anlamda firmamıza olan katkısının artışını izleyebilen kişilerden biri olduğum için kendimi "şanslı" olarak görüyorum. Sürekli gelişim ve fırsatları daha doğmadan proaktif olarak betimleme, Fortune'nun en kuvvetli yönlerinden biri. Bunun başlıca sebebi ise çok yönlü, araştırmacı ve uzun süredir birlikte çalışan bir ekibin yaratılmış olması.

Beklentilerin, gelişmelerin grafikleri artık x = y şeklinde değil, x = y2 grafiği gibi arttığı günümüz rekabet koşullarında ayakta kalabilmek veya mevcudun içinde kendine yer açabilmek tüm firmalar için çok önemli. Bu beklentileri firmalar kendi kaynakları ile karşılamaya çalıştıklarında ise zaman kaybı, maliyet artışları, doğru personeli arama ve bulma konusunda güçlükler ile karşılaşıyorlar, yani kayıp ile. Bu işi, profesyoneline yaptırdıklarında ise sonuç; kazanç. Bu noktada Fortune devreye giriyor ve size bu "kazanç"ı geniş bir hizmet yelpazesi ve büyük bir birikim ile sunabiliyor.

Firmam ve kendim adıma Fortune ile tanıştığımız ve işbirliğine giriştiğimiz için mutluyum. Beraberce büyümeye devam etmeyi diliyor, başarılarının takipçisi olacağımı belirtiyorum.

Kolay gelsin FORTUNE.

Burak Şenbak
Satış Müdürü
Standard Profil

 

Günümüz rekabet dünyasında zaman çok önemli. Küreselleşen dünyada hızlı olmak, hedefe doğru zamanda varabilmek ve kaliteli işler çıkarabilmek, şirketleri öne çıkaran en önemli unsurlar. Bunu başarabilmekse doğru planlama, takım çalışması ve işine sahip çıkan, yenilikçi, sorumluluk sahibi kalifiye personel ile mümkün olabiliyor.

Bizler kalifiye elemanlarla tanışma sürecini, insan kaynakları alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadroları olan profesyonellerle birlikte gerçekleştirdik. Fortune Danışmanlık, eleman alma süreçlerimizde hızlı ve doğru yönlendime yaparak bu konudaki profesyonelliğini kanıtladı.

Atınç Akçayöz
Yazılım Geliştirme Md. Yrd.
İşNet A.Ş.

 

Bildiğiniz gibi biz zaten insan kaynağı temini konusunda bu işi profesyonel olarak yapan kuruluşlarla çalışmayı tercih ediyoruz. Burada amacımız daha sağlıklı sonuçlara , daha hızlı ulaşmak ve bu noktada kendi vaktimizi asıl konularımızdan vakit çalacak şekilde kaybetmemek.İnsan kaynağı konusu bir kuruluşun en önemli konularından biri aslında. Doğru kişileri istihdam etmek ve bu kişilerin sürekliliği sağlayabileceğimiz kişiler olması, sizin işinizin en can alıcı noktası. Kısaca bu şekilde bahsedebileceğim nedenlerden dolayı kuruluşlara katkılarınızın çok önemli olduğunu ve sizlere ciddi sorumluluklar düştüğünü düşünüyorum.

Emre Bilgin
Doxoft Bilgi Teknolojileri
Genel Müdür

 

Bugüne kadar Fortune firmasıyla birçok kereler ortak çalışma yaptık.

Bu çalışmalar sırasında adı geçen Fortune ekibi, fevkalade ciddi, sorumlu, çok ilgili davranmıştır.

İşbirliği yaptığımız çalışmalar sonucunda en iyi, en uygun, en etkin ve kalıcı sonuçları almamıza büyük katkı sağlamıştır.

Fortune, ortak çalışmalarımızda kaliteyi sürekli göz önünde bulundurmuş ve en iyi sonuçların alınması için, maddi manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmamıştır.

Hakikatleri ortaya koymak adına, bütün bunları tereddütsüz olarak ifade ediyorum

Saygılarımla.

Av. Tolun Benön
İnsan Kaynakları ve Endüstri
İlişkileri Dairesi Müdürü
ASKAM Kamyon İmalat ve Tic A.Ş.

 

UKİPA A.Ş. ailesi bir süredir Fortune Danışmanlık ' ın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmakta ve özellikle şirkete alınacak elemanlar ile ilgili danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Fortune tarafımıza çalışma süremiz içerisinde daima samimi, uzun soluklu, sabırlı, güleryüzlü ve ihtiyaçlarımıza odaklı hizmet vermeyi başarabilmiştir.

Çalışmalarımız aşağıda izah edildiği şekilde başlamakta ve neticelendirilmektedir.

UKİPA A.Ş: eleman ihtiyacının ortaya çıkmasının akabinde, öncelikle Fortune ile birlikte ihtiyaç duyulan eleman yada elemanların profil analizleri detaylıca yapılmaktadır. Fortune Danışmanlığın etüdleri sonucu ortaya çıkan adaylar öncelikle fortune tarafından etüd edilmekte ve teklif edilen adaylar bir rapor halinde ve rapora adayların cv leri de ilave edilerek tarafımıza iletilmektedir. UKİPA A.Ş. adayları değerlendirdikten sonra, bir ara eleme yapmakta ve son aday yada adaylar ile ilgili Fortune bir ilave referans araştırması daha yapmaktadır. Bu etüdün sonucunda ilgili ihtiyaç karşılanmaktadır.

Yukarıda izah edilen hizmetlerin tarafımıza eksiksiz, zamanında, gerektiği detayada, samimiyette, doğru ve profösyonelce verildiği için Fortune Danışmanlık ' a teşekkür ederiz. Umarız UKİPA A.Ş. Fortune Danışmalık' ın hizmetlerinden daha uzun yıllar faydalanma fırsatını bulabilecektir.

Saygılarımla;

Emre İşlek
Genel Müdür Yardımcısı
UKİPA A.Ş.

 

Fortune firması ile bir çözüm ortağımızın tavsiyesi üzerine çalışmaya başladık. Ciddi,disiplinli, çabuk hareket edebilen bir yapıya sahipler. Bize herzaman özel olduğumuzu hissettirdiler. Sunmuş oldukları birçok aday arasından firmamızın başarısına katkısı olan elemanlar edinme fırsatımız oldu. Kendilerine teşekkür ederiz.

Bülent Uygur
Genel Müdür
eSolutions Yazılım Ltd. Şti.